ERHAN AHMET INCI LISESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERHAN AHMET INCI LISESI RESMI WEB SITESI, ERHAN AHMET INCI HIGH SCHOOL OFFICIAL WEB SITE

AnasayfaPortalli-yayınGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?

5 posters

okulumuzda hangi öğretim sistemi uygulanmalıdır*
sözlü
sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Vote_lcap256%sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Vote_rcap2
 56% [ 5 ]
yazılı
sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Vote_lcap244%sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Vote_rcap2
 44% [ 4 ]
Toplam Oylar : 9

YazarMesaj
_musti_
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
_musti_

Erkek
ADI SOYADI : ---MUSTAFA ÇELİK---
OKUL NO : 363
SINIF : 10-SOS-C

sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Empty
MesajKonu: sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?   sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Icon_minitimeSalı Kas. 06, 2007 7:01 pm

okulumuzdan sözlü öğretim mi yoksa yazılı öğretim mi daha iiyi düşüncelerinizi anlette belirtebilir veya cvp yazabilirsiniz
_musti_
Admin

Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?   sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 2:26 am

sözlü öğretim nedir yazılı öğretim nedir ? Surprised
_musti_
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
_musti_

Erkek
ADI SOYADI : ---MUSTAFA ÇELİK---
OKUL NO : 363
SINIF : 10-SOS-C

MesajKonu: Geri: sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?   sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 6:02 pm

sözlü öğretim yazılı yerine öğrencinin sınıfdaki durumuna göreöğrencinin değerlendirilmesi...
yazılı öğretim ise yazılı sonuçlarına göreöğrencinin sınıf geçmesine karar vermek...
Admin

Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?   sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 7:47 pm

eğitim de ölçme ve değerlendirme diye bir alan vardır.sözlü,yazılı,proje gibi araçlar ölçme araçlarıdır.bunlar bir bütün olarak kullanılır ve objektif değerlendirme ancak bu şekilde sağlanır....
yaban gülü
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ

Kadın
ADI SOYADI : Nesrin Güngör
OKUL NO : 224
SINIF : 10\B

MesajKonu: Geri: sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?   sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 10:00 pm

ben ce yazılı ögretim herkezin ne bil digi ortaya çıkıyo
Asi KRAL
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
Asi KRAL

Erkek
ADI SOYADI : Ferdi TANRISEVER
OKUL NO : 216
SINIF : 11-TM-A

MesajKonu: Geri: sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?   sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 7:09 pm

bence Sözlü Niye Derseniz Söylenenler Akılda Daha Etkili Sonuçlar Verir Diye Düşünüyorum ama sadece bu benim fikrim Wink
serhat38
ÇALIŞKAN ÖĞRENCİ
ÇALIŞKAN ÖĞRENCİ
serhat38

Erkek
ADI SOYADI : serhat havur
OKUL NO : 603
SINIF : 9-D

MesajKonu: Geri: sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?   sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi? Icon_minitimeÇarş. Ara. 12, 2007 9:22 am

bencede yazılı ögretimde iyi ögrencinin ne kadar ögrendigini gösterir ama sorular kolay olursa

sözlü öğretim mi daha iyi yazılı öğretim mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-