ERHAN AHMET INCI LISESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERHAN AHMET INCI LISESI RESMI WEB SITESI, ERHAN AHMET INCI HIGH SCHOOL OFFICIAL WEB SITE

AnasayfaPortalli-yayınGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SEVGİ SÖZLERİ

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

SEVGİ SÖZLERİ Empty
MesajKonu: SEVGİ SÖZLERİ   SEVGİ SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 6:03 pm

Paylaşmanın asaletini bencilliğin çirkefliğine tercih edebilirmisin hayatında öyle birini sevki sen onun için ölmeyi düşünürken o senin için ölsün canım…

Senide benim gibi seven olurmu şimdi yalvarsan ne olur unutuldun bir yaz yağmuru gibi yaşla gittin gözlerimden haykırsan ne olur UNUTULDUN!…

Rüzgar dallarını eyse de sen sakın eğilme yaşamak zor gelse de sen sakın pes etme acı nedir hüzün nedir sakın bilme bu yürekten kim giderse gitsin sen sakın gitme…

Birini sevdim verem oldu,birini sevdim kanser oldu birini sevdim kamyon çarptı birini sevdim eller aldı,kafamı bozma senide severim…

Bir yol seçtim güneşi batmayacak,bir gül buldum koklayınca solmayacak,kalbim atıyor sevenime bağlı kalacak,yemin ettim kaderim böyle yaşayacak,seninle ömür boyu…

Seni bütün dünya seviyorsa bilki bende bu dünyadayım seni binlerce kişi seviyorsa bilki bende aralarındayım seni bir kişi seviyorsa bilki o benim seni hiç kimse sevmiyorsa bilki ben ölmüşüm…

ağlama gözlerine yaş değmesin…gül dudaklarından tebessüm eksilmesin…sev kalbinden yerim silinmesin…unutma sen hep kalbimdesin!…

beni dinlermisin? Bir şey söylemek istiyorum…acaba söylesem mi?Birtanesin Sen

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır,yalnızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır.

Yalnızlık gecelerin,ümit bekleyenlerin,hayal çaresizlerin,yağmur sokakların,tebessüm dudakların,sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Gözlerin nehir,kirpiklerin köprü olsun,ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun,düştüğüm o yer dudakların olsun.

En koyu mavilikleri avucuna,en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.

Sen deli bir yağmursun ve be o deli yağmuru bekleyen bir avuç toprak.

Bir gül olmak isterdim,dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye.

Kül olmuş ateş yanar mı?buz tutmuş su akar mı?bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Ya hiç gelmeseydin…gelişinle zuhur etmeseydin içimde ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de.

Biraz seni bilirler biraz beni ama ne bilirler,bu delinin seni deli gibi sevdiğini.

Gülü bir gün,seni her gün,gülü soluncaya kadar,seni ölünceye kadar seveceğim…

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen varya sen,özlemlerin içinde en çok özlenensin…

Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla hiyarin teki oldugunu anlaman arasinda geçen zamandir…..

Meleklerin saçlari salkim salkim, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kustüyü vadiler. Bulutlara öyle baktim. Ama simdi yalnica günesin önünü kesiyorlar, yagmur ve karla kapliyorlar her yeri. Çok sey var yapabilecegim, bulutlar çikmasalar yoluma…

Ask gözlerde baslar, dudaklara iner, kalbi fetheder, tekrar gözlere çikar, yas olup iner

Ask bir güle benzer; çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin, diken kisminda ise sonsuz acilari tadarsin…

Yarinlardan umit etme! Bugunlerde dünlerin umitleri degilmiydi.

Giden dolu dolmuşlarin, otobuslerin ve erkeklerin arkasindan aglanmaz; cunku biri gider, biri gelir.. (Ama Giden hep kovalanir)

Hissettigin hisleri hissettigini hissettigin an hissettigin his ASKTIR…

En son ...:::~T!g!n©@N~:::... tarafından Çarş. Nis. 09, 2008 6:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
hülya
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
hülya

Kadın
ADI SOYADI : hülya ilter
OKUL NO : 33
SINIF : 11-A-TM

SEVGİ SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: SEVGİ SÖZLERİ   SEVGİ SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 6:04 pm

AşK
Sen kocaman çöllerde bir kalabalık gibisin,
Kocaman denizlerde ender bir balık gibisin.
Bir ısıtır,bir üşütür,bir ağlatır,bir güldürür;
Sen hem bir hastalık hem de sağlık gibisin.

ÖZDEMİR ASAF....

SEVGİ SÖZLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-