ERHAN AHMET INCI LISESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERHAN AHMET INCI LISESI RESMI WEB SITESI, ERHAN AHMET INCI HIGH SCHOOL OFFICIAL WEB SITE

AnasayfaPortalli-yayınGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KARIŞIK FIKRALAR

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 10:46 pm

KARIŞIK FIKRALAR Janjan_kittyplay-welcomeKARIŞIK FIKRALAR 27941rz90hreoywKARIŞIK FIKRALAR Wel015it6

ESKİ ARABA
İki tane çiftçi; biri Adanalı diğeri Kayserili, sohbet ediyorlarmış; bu arada haliyle zenginlikleriyle övünüyorlar.. Adanalı başlamış : - "Bizim orda sabah güneş doğmadan biniyoruz arabaya, akşam oluyo biz hala çiftliğin öteki ucuna yetişemiyoz" demiş... Kayserili de bunun üzerine: -Yav bizim de vardı öyle eski bi arabamız, ama geçenlerde satıp yeni modelini aldık...

BİLMECE
Kayserili, trende yolculuk etmekte... Karşısında oturan zatla tanışır. Dereden tepeden konuşurlarken: - "Gel seninle birbirimize bilmece soralım" der. "Önce ben sorayım; bilirsen ben sana bin lira veririm. Bilemezsen 10 bin liranı alırım. Sonra sen bana sorarsın; bilirsem 10 bin liranı alırım, bilemezsem bin lira veririm." - "Tamam" der adam; "sor bakalım" - Söyle öyleyse: Üç ayaklı hayvan nerde yaşar? Öteki yolcu düşünür, bilemez: - Al 10 bin lirayı. Şimdi ben de sana aynı soruyu soruyorum: Üç ayaklı hayvan nerde yaşar? Kayserili, hiç düşünmeden, aldığı 10 bin liranın bin lirasını geri verir: - Al şu bin lirayı. Ben de bilmiyorum.

KARNE
Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

AYAK UYDURMACA
Kayserili zengin, ölüm döşeğindeymiş. "Vasiyetim var" diyerek oğullarını kızlarını başına topladıktan sonra öğüt vermiş: - Evlatlarım, size son sözüm: Devlet çalgı, siz cengi... Ayak uydurmaya bakın!
recep
ÇALIŞKAN ÖĞRENCİ
ÇALIŞKAN ÖĞRENCİ
recep

Erkek
ADI SOYADI : --RECEP BİLİR--
OKUL NO : 58
SINIF : 12-TM-A

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 8:53 pm

fıkralar güzelll....
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın
ADI SOYADI : Gamze GÖKTAN
OKUL NO : 124
SINIF : 11-TM-A

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:14 am

Anonim

--------------------------------------------------------------------------------
Ders türkçedir.
Öğretmen söze başlar, evet çocuklar bu günkü konumuz anonim.
Öğretmen yapıcısı bilinmeyen eserlere anonim denir derken arkadan bir gürültü gelir.
buna kızan öğretmen o sesi kim çıkardı diye sorar korkan öğrencilerden biri kısık bir sesle,anonim hocam der
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:16 am

CENNET CEHENNEM

--------------------------------------------------------------------------------
Bir adam ölüp öbür dünyaya gelmiş.Yanındaki iki öbür taraf görevlileride:
-Sen bekle biz hemen geliriz demişler.
Adam cennete bakarmış sessiz sessiz iki üç beş kişi taburelerin üstünde otururlarmış,adam şaşırmış.
Sonra adam cehenneme bakarken birde ne görsün dolu millet şen şakrak oynuyor dansözler oynayanlar bir cümbüş var.
Sonra görevliler gelir.Ve adam dayanamıyarak sorar.
-Niye cennette adamlar suskun suskun oturuyorlarda cehennemde millet şen şakrak?,der.
Görevlilerde:
-Üç dört kişi için dansöz mü? tutucaz...
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:17 am

COGRAFYA

Bölük komutanı Ali okulunu denetliyordu.
Hasan''a sordu: - Oglum, dünya kac parcadir?
- Bes parcadir komutanim.
- Say bakalim.
- Avrupa, Asya, Amasya, Tosya, Okyanusya.

- Sen nerelisin?
- Kayseriliyim, komutanim.
- Su haritada Kayseri''yi göster bakalim.
Hasan Kastamonu''yu isaret edince:
- Oglum, orasi Kastamonu.
- Kayseri''nin bir mahallesi sayilir, komutanim
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:18 am

SÜTUNA DİKKAT

Amerikada ölen bir kadin icin kilisede cenaze töreni düzenlenmisti. Tören sonunda cenaze görevlileri tabutu tasirken, tabutun ön bölümünü yanlislikla kilisedeki sütunlardan birine carptilar. Bu olaydan sonra tabuttan bir inilti sesi duyuldu.

Tabut acildi ve öldügü sanilan kadinin yasadigi anlasildi. Bir süre hastanede tedavi edilen kadin iyilesti ve 10 yil daha yasadi. 10 yil sonra öldügünde ise cenaze töreni yine ayni kilisede yapildi.

Tören sonrasi görevliler tabutu tasirken, kilisedeki ayni sütunun önüne geldiklerinde, ölen kadinin kocasinin, arkalardan sesi duyuldu

-"Lütfen sütuna dikkat ediniz..."
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:19 am

EVİN REİSİ

Adamın biri bir gün bir kitapçıya girer.bayan tezgahtara:
-hanımefendi sizde erkek evin reisidir isimli kitap varmı?
tezgahtar bayan:
-üzgünüm beyefendi masal kitabı satmıyoruz
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:36 am

ROMAN YAZMIŞ
Bir akıl hastanesinde bir deli, öteki deliye:
- Ben bir roman yazdım, al oku; bakalım beğenecek misin, demiş.
Ve kendisine kalınca bir kitap vermiş.
Öteki deli, bir hafta boyunca okumuş romanı. Sonunda arkadaşı deliye:
- Romanın çok ilginç, demiş; yalnız biraz kalabalık, çok isim var içinde.
Kitabı veren deli:
- Al, demiş, ikinci cildini de oku.
Ve kalınca bir kitap daha vermiş.
Yine aradan bir zaman geçmiş. Romanın ikinci cildini de alan deli:
- Bunu da okudum, demiş; gerçekten çok ilginç ama, bu da çok kalabalık; çok isim var içinde...
O sırada akıl hastanesinin doktoru gelmiş üstlerine:
- Verin bakayım, demiş, o telefon rehberlerini. Ne zaman aldınız bunları; ben de kaç gündür onları arıyordum
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 10:37 am

SINAV SORUSU
Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkes acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar, ortada kağıt kalem yok sadece sıra sıra mikroskoplar. Hocada başlarında bekliyorken demiş ki, "Bu mikroskoplarda lam'da bir böceğin bacağı var, sınavınız bacağından böceği tanımak" Tabi hemen itirazlar, ama fayda etmemiş, hoca dediği dedik. Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş. Ama bir şey yapamıyorlar. En sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış. Hoca arkasından seslenmiş :

''Kimsin sen, kapıyı çarpıp çıkıyorsun?" Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış :
"Tanısana hadi, tanısana kim olduğumu"
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 7:05 pm

İKİNCİ SORU Öğretmen,Öğrencilere:
-Sizlere sorular soracağım.Birinci soruyu bilene ikinci soru
sorulmayacak. Simdi söyle bakalım Ahmet,bir hindinin kaç tane tüyü vardır?
-9567 tane tüyü vardır Öğretmenim!
-Nereden öğrendin bunu?
-Öğretmenim, hani ikinci soru sorulmayacaktı.
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 7:11 pm

Mektup
Birgün Deliler Hastanesinde Delileri Bashekim kontrol ederken bir delinin birsey yazdini görmüs.
Yanina yaklasarak: Ne yaziyorsun sen bakim, demis.
Deli: Mektup yaziyorum, demis.
Bashekim: Kime yaziyorsun, diye sormus.
Deli: Kime olcak tabiki de kendime yaziyorum demis.
Bashekim: Peki mektupta neyaziyor diye sormus.
Deli: Ilahi Doktor bey delimisin nesin daha mektubu almadimki nerden bileyim icinde ne yazdini.
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 7:14 pm

taksi
tımaranedeki doktorlar seviye testi yapcaklarmış.
bir duvara bir otobüs resmi koymuşlar.
doktor:
-herkes otobüse binsin,demiş.
bütün deliler duvara atlamış.tek bir deli atlamamış.
sormuşlar:
-sen niye binmedin?
deli:
-otobüs çok doldu ben taksiyle gidecem,demiş
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 7:15 pm

Neden Karıştırmadın
Delinin biri hastanedeki havuza egilip su ictikten sonra, dogrulup agzindaki suyu yere tukurmus .Onu goren baska bir deli;-Ne oldu , demis, suyu niye tukurdun?
Birinci deli:
-Havuza iki seker atmistim ,yine de tatsiz.
Ikinci deli:
-Akillim tabii tatsiz olur.Niye karistirmadin?
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 7:21 pm

Dikenli Tel
İki deli tımarhaneden kaçmaya karar vermişler. Biri ötekine: "Git bak bakalım dikenli teller yüksek mi alçak mı, eğer yüksekse altından kaçarız, alçaksa üstünden atlarız." Diğeri gitmiş, bir süre sonra geri gelmiş ve şöyle demiş: "Ne yazık ki kaçamayacağız arkadaşım çünkü hiç dikenli tel yok!"
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 7:40 pm

Ahlak Dersi
Küçük Salamon, okuldan iki gözü iki çesme dönmüstü. Babası, niye
agladigini sorunca hiçkira hiçkira cevap verdi :

- Öğretmen ahlak nedir diye sordu, bilemediğim için bana sifir verdi.

- İyi etmis. Öğreneydin dedi babasi. Gel sana anlatayim, dinle. Mesela, bir müsteri geldi dükkana, mal aldi. Giderken de içi para dolu cüzdanini unuttu. Iste ahlak burada baslar. Bu cüzdani ne yapacagim ? Yalniz kendime mi saklayacağim yoksa ortagimla mı paylaşacağım ?
Th3G4nd4lf38
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
Th3G4nd4lf38

Erkek
ADI SOYADI : Emre Şen
OKUL NO : 575

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 9:11 pm

bı adam yolda gıdıyormus olmus
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 4:28 pm

bir iyi bir kötü
Doktor hastasını telefonla arar ve hastasına bir kötü birde çok kötü haberi olduğunu söyler. Daha sonrada ilk önce hangisini söylememi istersiniz diye sorar. Hasta ilk önce kötü haberi duymak istediğini söyler. Doktor hastaya "Tahlillerinizi aldım ve ne yazık ki 24 saat ömrünüz kaldı." der. Hasta yıkılmıştır. Doktora sorar "Daha kötü haber ne olabilir ki ?" Doktor "Dünden beri sizi arıyorum ama telefonunuzu daha yeni düşürebildim."
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 3:51 pm

Adamın biri ölüp cennetin kapısına dayandığında, cennetin baş meleği durdurur onu. İçeri almadan önce sorularıma cevap vermelisin? Hayatın boyunca tam anlamıyla iyi bir iş yaptın mı, bakalım? Adamcağız uzun uzun düşünür, hafızasını zorlar, ama ne yazık ki yaptığı iyi bir şeyi hatırlayamaz. Melek tekrar sorar.
-Peki, bari söyle, hiç cesaret gerektiren bir şey yaptın mı, hayatında? Adam hemen atılır gururla.
-Yaptım, tabii!
-Anlat bakalım, neymiş bu cesur iş? Adam anlatmaya baslar.
-Ben futbol hakemiydim. Kadıköy’de bir Fenerbahçe
-Galatasaray maçını yönetiyordum. Maçın son dakikasında Fenerbahçe aleyhine penaltı çaldım.
-Vay canına, gerçekten cesurmuşsun sen,hadi geç bakalım! Cennetin kapıları açılır. Bizim hakem tam geçecekken, melek merak eder:
-Ne zaman olmuştu bu maç?
-Aşağı yukarı üç dakika oluyor biteli.... Adamın biri ölüp cennetin kapısına dayandığında, cennetin baş meleği durdurur onu. İçeri almadan önce sorularıma cevap vermelisin? Hayatın boyunca tam anlamıyla iyi bir iş yaptın mı, bakalım? Adamcağız uzun uzun düşünür, hafızasını zorlar, ama ne yazık ki yaptığı iyi bir şeyi hatırlayamaz. Melek tekrar sorar.
-Peki, bari söyle, hiç cesaret gerektiren bir şey yaptın mı, hayatında? Adam hemen atılır gururla.
-Yaptım, tabii!
-Anlat bakalım, neymiş bu cesur iş? Adam anlatmaya baslar.
-Ben futbol hakemiydim. Kadıköy’de bir Fenerbahçe
-Galatasaray maçını yönetiyordum. Maçın son dakikasında Fenerbahçe aleyhine penaltı çaldım.
-Vay canına, gerçekten cesurmuşsun sen,hadi geç bakalım! Cennetin kapıları açılır. Bizim hakem tam geçecekken, melek merak eder:
-Ne zaman olmuştu bu mAÇ_?-Aşağı yukarı üç dakika oluyor biteli.....KARIŞIK FIKRALAR 0002006E .
faruk
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
faruk

ADI SOYADI : faruk sarıkaya
OKUL NO : 92
SINIF : 10-C-SOS

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 5:38 pm

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."
faruk
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
faruk

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 5:40 pm

bir üniversitete öğretmen ders vermek için sınıfa girer. fakat fermuarını açık unutmuştur. kız öğrencilerden birisi devamlı öğretmenine kaşgöz işareti yaparak anlatmaya çalışır.fakat öğretmen hiçbirşey anlamaz.ders bitince eve giden öğretmenin karısı fermuarını açık unutmuşsun deyince öğretmen kız öğrencinin neden işaret ettiğini anlar. karısına bunu anlatır ve karıcın acaba benim mersedesi görmüşlermidir diye sorar.bunun üzerine karısı valla bilmiyorum ama ben iki patlak tekerlek bir fosfos gördüm demiş
faruk
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
faruk

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 5:41 pm

bir gün adam çok sevdiği dedesini kaybetmiş vefat etmiş.cenaze için gelen insanların taziyelerini dedesinin tabutu yanında taziyeleri hüngür hüngür ağlayarak kabul ediyormuş.. o sırada çok sevdiği arkadaşı yanına gelerek hayretle noldu neden ağlıyorsun bu ne kalabalık demiş. adamda hüzünlü ve kısık bir sesle -dedemi kaybettik demiş yuh ya okadar insan bir adamı hala bulamadınız mı ya demiş Smile)
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: 2008 MODEL FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePtsi Şub. 04, 2008 3:52 pm

Adamın biri Nasreddin Hocaya sormuş:
- Hoca bir mizah sitesi hacklenmiş duydun mu?
- Hoca demiş bana ne!
- İyi ama hocam senin site hacklenmiş.
- iyide o zaman sana ne!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nasreddin hoca birgün küçük hack programlarıyla Yahoo’yu hacklemeye çalışıyormuş.
Çevresindekiler sormuş.
- Hoca ne yapıyorsun.
- Görmüyormusunuz Yahoo’yu hacklemeye çalışıyorum.
- İyi de hocam o programla Yahoo hacklenmez ki!
- Ya hacklenirse.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hocaya sormuşlar
- Hocam dünyanın merkezi neresi.
Hoca demiş.
- Google a girip "dünyanın merkezi" diye arattır demiş.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hocadan devamlı Windows XP cdsini istiyorlarmış
Hocada bakmış olacak değil en sonunda
- Cd yi bardak altlığı yaptım demiş.
- İyide hocam hiç CD den bardak altlığı olurmu demiş.
Hoca da
- Niyetin yoksa vermeye bardak altlığıda olur demiş.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Arkadaşları Hocaya dert yanıyorlar
- Hocam senin karın internette çok sörf yapıyor demişler.
Hocada
- Olurmu canım o kadar sörf yapsaydı bizim siteye de uğrardı demiş.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Adamın biri hocaya
- Hocam siten kaç tekil hit alıyor der.
- Hocada Aylık 10.000 der
Aradan birkaç yıl geçer. Aynı adam hocaya tekrar sorar.
- Hocam siten kaç tekil hit alıyor der.
- Hoca yine 10.000 der.
- İyide hocam bunca yıldır hiç değişmedimi der.
Hocada
- Erkek adamın ağzından laf bir kere çıkar.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hocanın bilgisayarına virüs girmiş. Hoca çok dertliymiş.
Çevresindekiler sormuş.
- Hoca kimi getirelim de baksın bilgisayara demişler.
Hocada
- Çernobil virüsünü yiyen birini getirin demiş. Benim halimden en iyi o anlar

lol! lol! lol!
~*~G@mzE~*~
FORUMUN PRENSESİ
FORUMUN PRENSESİ
~*~G@mzE~*~

Kadın

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 10:50 am

Fırıncılar niçin çalışır? Çocuk babasına sordu.
-Babacığım insanlar niçin bu kadar çok çalışıyorlar?
-Ekmek parası yüzünden evladım.
Peki öyleyse fırıncılar niçin çalışıyorlar?

Yumuşak G Temel akere alınacak,Askerlik şubesinde memur adını sorar.
-Temel ama yumuşak G’siz der.
Memur-Tobe tobe Temel isminde yumuşak G ne arasın

Temel-Eheee biz ne deduk

CAHİL OLMAK Evin hanımı hizmetçiyi çağırır.
-Leyla bunun manası nedir?
Masanın üstündeki toza ismimi
bile yazabiliyorum.
Hizmetçi –Ah hanımefendi demiş ve eklemiş, tahsilli olmak ne kadar iyi
Misafir
Misafir
Anonymous

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: KARIŞIK FIKRALAR   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 1:04 am

I)
Istanbul'da, Bankamatik sirasindaydim. O sirada
bir trafik polis otosu
geldi. Banka önünde park etmis arabanin plakasini
anons etti. Önümdeki sahis
para çektigini, arabayi hemen çekecegini isaretlerle
polise anlatmaya
çalisti. Bir polis ortaligi yikan anonsu patlatti:
*" Yüz milyon fazla çek, ceza yazdik! "*

II)
Laz konuşuyor kendi kendine
- yarabbim her şeyin doğrusunu bilirsin, ama 3 şeye aklim ermiy.

1-neden bu kadar çeşitli içki yarattın bizi kararsız birakaysun
2-neden kadını ay gibi yaratmadun gece gelecek gündüz kaybolacaktu
3 en önemlisi bütün vucudumuzda 200 küsur kemik koydunda neden en lüzümlü yere bir tane bile koymadin.

III)
Hrant Dink Öldü Ermeni Olduk,
Papaz Öldü Hristiyan Olduk,
Cem Karaca öldü hepimiz rockçı olduk
Allah Bülent Ersoy'a zeval vermesin...! Smile

IV)
lise çağındaki bir çocuk liseye kayıt olmak için okula gider...
Müdür sorar : oğlum adın ne ?

Çocuk : mememehmet yayayayakut .....

Müdür : oğlum kekememisin sen

çocuk : hayır hocam, babam kekemeydi nüfus memuru da oyle yazmış Smile
Misafir
Misafir
Anonymous

KARIŞIK FIKRALAR Empty
MesajKonu: İNEK .....:D   KARIŞIK FIKRALAR Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 1:07 am

Çocuk okuldan eve sevinç içinde koşarak gelmiş:
-Baba,bugün sınıfta birinci oldum.
-Aferin oğlum, neydi bakalım soru?
-Öğretmen ineğin kaç ayağı olduğunu sordu,ben de üç dedim,birinci oldum.
-Nasıl olur oğlum,ineğin dört ayağı vardır.
-Evet öyleymiş,ama sınıftaki herkes iki deyince ben birinci oldum..

KARIŞIK FIKRALAR
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» FIKRALAR