ERHAN AHMET INCI LISESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ERHAN AHMET INCI LISESI RESMI WEB SITESI, ERHAN AHMET INCI HIGH SCHOOL OFFICIAL WEB SITE

AnasayfaPortalli-yayınGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR

+3
nihat_38
snape
Ha©Ke® BaY®aM
7 posters

1. DÖNEM SONUNDA KARNENİZDEKİ BEKLENTİNİZ?
TAKTİR BELGESİ
1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_lcap211%1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_rcap2
 11% [ 1 ]
TEŞEKKÜR BELGESİ
1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_lcap233%1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_rcap2
 33% [ 3 ]
ONUR BELGESİ
1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_lcap211%1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_rcap2
 11% [ 1 ]
HİÇ ZAYIFIM YOK
 11% [ 1 ]
1 ZAYIF
 11% [ 1 ]
2 ZAYIF
1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_lcap20%1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
3 VE ÜSTÜ ZAYIF
1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_lcap20%1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
DAHA KÖTÜ
1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_lcap222%1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Vote_rcap2
 22% [ 2 ]
Toplam Oylar : 9

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Ha©Ke® BaY®aM
SİTE YÖNETİCİ YARDIMCISI
SİTE YÖNETİCİ YARDIMCISI
Ha©Ke® BaY®aM

Erkek
ADI SOYADI : BAYRAM ŞAKİ
OKUL NO : 14
SINIF : 12-C (SÖZEL)

1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Empty
MesajKonu: 1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR   1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 11:38 pm

1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Karne_lise_dis
http://www.kurtlarvadiniz.tr.gg
snape
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
snape

Erkek
ADI SOYADI : mehmet yıldız
OKUL NO : 645
SINIF : 9/A

MesajKonu: Geri: 1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR   1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 12:33 pm

ben 9/d nin gururu cem uzan gelecekte siyasetçi olcam ne zaman isterseniz benimle tanışabilirsiniz.
rumuz:YARALI KALP HIRSIZI
bu dönem karnem de çok iyi bir şey beklemiyorum.
herkeze ''nice meet you''
snape
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
snape

Erkek
ADI SOYADI : mehmet yıldız
OKUL NO : 645
SINIF : 9/A

MesajKonu: Geri: 1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR   1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 12:35 pm

ben 9/A dan mehmet yıldız genellikle herkez bana yıldız derler neden diyorlar bilmiyorum karnemde bir şey beklemiyorum.
rumuz:VEFASIZ ADAM
nihat_38
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
nihat_38

Erkek
ADI SOYADI : nihat kara
OKUL NO : 874
SINIF : 9/g

MesajKonu: Geri: 1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR   1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 5:19 pm

[b][i][u] SNAPE SEN NE AYAKSIN Bİ 9:/A DAN MEHMET YILDIZ DİYON Bİ 9/D DENCEM UZUN DİYON NE İŞ HAAA BU ARADA YILDIZ OLMAK DA İYİ DEEL HAA BİLİRSİN YILDIZLAR DA KAYAR DURMAZ YERİNDE afro
http://aykamarketlerzinciri.tr.gg/
kayserispor
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
kayserispor

Erkek
ADI SOYADI : ali kayakıran
OKUL NO : 305
SINIF : 11c

MesajKonu: Geri: 1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR   1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 7:33 pm

seksen dortü seksen bes yapmayan 1 hoca ve kopya cekmedigi halde kopya mualemesi yapan bir hoca yuzunden takdır belgesine gule gule diye el salladım ıslandi gözlerim sabah yuzumu yıkadım neyse tesekkuru elimden almadilar ............................ buna sükür ..........11 T M A ....TELLİ........
_KoSoVaLı_
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
_KoSoVaLı_

Erkek
ADI SOYADI : _KoRaY_AsLanKaYa_
OKUL NO : 268
SINIF : 11-c

MesajKonu: Geri: 1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR   1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 9:16 pm

ali olum sen ne zaman derse calıstında hangı hoca kopya muhamelesı yaptıda sen ne zaman taktırı kacırdın ve tesekkur alıyon sen ne sınsı herefmıssın varya ali hiç haberimiz bile yok senın bu yaptığına bı atasozuyle karsılık verıyom sakla samanı ak akce kara gun ıcındır vaybe alı bıle tesekkur alıyo utanıyom ulan koynumuzda yılan beslıyomusuzda haberımız yokmus No lol!
~*~SoNGüL~*~
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
~*~SoNGüL~*~

Kadın
ADI SOYADI : Songül SAKİ
OKUL NO : 406
SINIF : 11-B(SÖZEL)

MesajKonu: Geri: 1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR   1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 3:39 pm

BEN 10/B DEN SONGÜL BU DÖNEM HESAPLARIMA GÖRE TAKDİR BELGESİ ALIYORUM.
fatma
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ

Kadın
ADI SOYADI : FATMA ÖZDİN
OKUL NO : 580
SINIF : 10/A

MesajKonu: Geri: 1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR   1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 2:59 pm

songül şakiyi tebrik ediyorum('Smile') bende bu dönem teşekkür alsamda('Crying or Very sad') 2.dönem daha iyisini yapacağıma inanıyorum ('Wink') FATMA ÖZDİN 10 A FEN

1.DÖNEM SONUNDA KARNE BEKLENTİNİZ NEDİR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KARNE